Komik Sözler #1031

Çarpışan arabaya binip çarpışmamaya çalışan tek milletiz.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Çarpışan arabaya binip çarpışmamaya çalışan tek milletiz. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

Müslüman, özgürlüğü için alnı dik ölüme yürüyor.
Şu davulcu kadar sosyal hayatım yok arkadaş.
KIZLARIN REHBERİ; -esracım -orhancım -betülümm ERKEKLERİN REHBERİ; -kaşar esra -o.ç mahmut -torbacı ibo
-aşkım pırt yaptım .s.s.s. +Ne pırt yapması götün konuştu zannettim
İnternetten 200 TL'ye Samsung Galaxy S4 telefon aldım, kutudan yaprak sarması çıktı. bu devirde babana bile güvenmeyeceksin.
Yavru solucan okuldan eve gelmiş, babasına bakmış evde yokmuş, anne anne demiş babam nerde? Annesi demiş ki baban balığa gitti yavrum :((
Kimse bana hayallerinin peşinden git demedi. Ben de hamza abinin peşinden gittim. O da hep kahveye gidiyo amk canım sıkılıyor.
O kadar profesyonel sıkılıyorum ki; çoğu kez kimse farkına bile varmıyor, o derece.
"Biz seninle neyiz?"den "Biz seninle ne değiliz?"e doğru giden yola aşk denir.
Bir ülkenin polisi revir basıyor, eve taş atıyor, insanları yerde sürüklüyor ve sen polis iyi yapıyor diyorsan senin kalbin taşlaşmış.
Adam sevgilisine gerizekalı sevgilim benim diye şarkı yapıyor. Gerizekalı merizekalı ama adamın sevgilisi var. Sustum beyler, konu kilit.
Kafanı yastığa her koyduğunda aklına geliyorsa, ya kimsede görmediğin mutluluğu tattırmış ya da çok derin yaralar bırakmıştır.
Hani bir şeyi 40 kere söylersen olurdu. 40 kere uçabilirim diyip pencereden atladım. Şimdi hastaneden yazıyorum. Çok güzel hastane yapmışlar
Büyük lokma ye, büyük gözlük takma..
Bilgisayar bağımlılığı yüzünden boşanan çiftler varmış. Ne ayıp, kalk da biraz eşin otursun. Hayat müşterek.
Kızlara güzellik tavsiyesi: 2 yumurtayı çırpıp 10 dk bekletin. O arada gidip makyaj yapın. Yumurtaları sucukla pişirip yiyin. Afiyet olsun
Su siparişi için yanlışlıkla beni arayan kadından adresi alıp telefonu kapadım. insanlık ölmedi. işin yoksa kütahya'ya su götür.
Fatih hoca maça Milli takımla çıksaydı böyle mi olurdu. İki takımın var sen sadece birini maça getirirsen böyle olur. :(
Lozan öpüşün barışın antlaşması.
Fakirler yıllarca kovadan yıkandı ve kömür sobası için kova doldurdu. Demek ki kova fakirliktir. Kova burcu da fakirliğe meyillidir.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: