Komik Sözler #1031

Çarpışan arabaya binip çarpışmamaya çalışan tek milletiz.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Çarpışan arabaya binip çarpışmamaya çalışan tek milletiz. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

-Anne ben çöpü atıyom +Tamam giderken çöpüde at
Kimse bana hayallerinin peşinden git demedi. Ben de hamza abinin peşinden gittim. O da hep kahveye gidiyo amk canım sıkılıyor.
üniversite bittikten sonra 'herkes bi yere kapak attı, ben ne zaman atacam acaba kapağı?' gerginliği.
Cumartesi gecesi olduğundan eve daha yeni dönüyorum. Ama zaten bir dakika önce çıkmıştım. Hava buz gibiymiş, yazık.
Siz hiç "telefonum nerde lan" diyen iphone'lu gördünüz mü? göremezsiniz. çünkü onlar "iphone'um nerde lan" diyor. ikisi farklı şey.
selam ben ineceğiniz yere 5 metre kala minibüsten inen adam. 5 metre sonra insem şoför söver diye düşündürür sizi de indiririm. saygılar.
Okay Temiz, Yıldız İbrahimova, Ivo Papazov ve Neshko Neshev yarın Klarnet Festivali'nde sahnedeymiş izlemek lazım aslında.
3 ay ömrün kaldı deseler o dakika kalpten giderim. Sağlığın şakası olmaz.
Evde yalnızken bi ses duyduğumda işi gücü bırakıp "lan! aloo?! hey!" diye bağırıyorum. O sese bi cevap gelse altıma sıçarım ehehe.
Hangi kızdan hoşlansam bir bakıyorum 90'lı yıllarda doğmuş. Aşırı verimli bir dönemdi sanırım. 60'lılara bakıyorum durum çok fena.
Tivitleri yukarıdan aşağı doğru okumak = Lafı götünden anlamak
lisedeyken arkadaşlarım tanışa tanışa değil, kavga ede ede çoğalmıştı.
Japonya’da saniyede 2gb veri indiren internete adamlar “eh işte idare eder” diyomuş. Türkçe yaygınlaşıyo gurur duyuyorum.
Telefonun ekranı kararmadan mesaj atan birini düşünün. Bide düşünüyo kıyamam lan.
Hani bir şeyi 40 kere söylersen olurdu. 40 kere uçabilirim diyip pencereden atladım. Şimdi hastaneden yazıyorum. Çok güzel hastane yapmışlar
Lokantaya gidince hemen masaları birleştiririm.
Bazen kaçmak istiyorum. Arkama bakmadan herkesten ve her şeyden kaçmak istiyorum. Sonra aklıma Müge Anlı geliyor vazgeçiyorum.
Çok tanrılı din de devlet dairesi gibi her işe bi tanrı atamışlar. +Sizin neydi? -Savaşıcam. +6. kat koridorun sonunda ares bey var.
Tmm ya tmm sn git onla knş ne kskncm sni ya bn kimim snki tmm hdi grşrz...
günümüzde dürüstlük kavramı, vicdan rahatlatmaktan öteye geçmiyor.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: