Komik Sözler #1031

Çarpışan arabaya binip çarpışmamaya çalışan tek milletiz.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Çarpışan arabaya binip çarpışmamaya çalışan tek milletiz. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

Ev ahalisi odamın kapısını öyle bir açıyor ki, sanırsın ahlak masası fuhuş operasyonu yapıyor.
Kızların birbirlerini övmeleri ne tuhaf şey. Erkekler yapsa mesela; + Faruk abi yerim seni yaa Kuzum. - İhsan Balımsın.
Arkadaşım breaking bad'i izledin mi dedi. hayır dedim. atiker'in sunmadığı bir diziyi izlemem ben. prensip meselesi.
Tanrım, artık ben hazırım "yürü ya kulum" dediğin insanlardan olabilirim. Amin..
YGS ye giren liselidir abi.. Net!
Annem üstümde kadın saçı bulunca ailecek heyecanlandık. Saçın sahibini bulursak evlenme teklif edeceğim. Bu bi işaret olmalı.
Yarım saat önce uyudum sandım uyumamışım. Kendimi kandırıyomuşum. Kendimi kandırıyosam kim bilir sizi naaaparım. Yazık size.
Benim telefon akıllı da çalışmıyor işte..
Hangi kızdan hoşlansam bir bakıyorum 90'lı yıllarda doğmuş. Aşırı verimli bir dönemdi sanırım. 60'lılara bakıyorum durum çok fena.
Issız adaya düşme hakkımı kullanmak istiyorum.
Selamün aleyküm mu desem merhaba mı desem diye kararsız kaldıgım için tanışamadığım kızlar oldu. Yoksa utandığımdan değil yani.
Kafası olmadan iki hafta yaşayabilen, su altında bir saat durabilen hamam böceğini terlikle öldürebiliyorsun. hayat çok garip.
Çok uzun zamandır sabahları uyanmak için hiçbir nedenim yok. Günleri tekrar uyuyabilmek için yaşıyorum.
Bugüne kadar kaç defa sakal traşı oldum bir kez bile bi kadın belime sarılıp beni öpmedi. Reklamlarda anca yalan dolan amk.
Bize gelsene ios 7 falan yükleriz..
Burç falıma göre 2013'te beni büyük bir aşk bekliyor. Yılbaşına daha 1 hafta var. Umarım gelmiyorum sanıp gitmez. Acele edebilir miyiz.
ben artık kimseye vurmamak için boksu bıraktım ama masum çocukların öldürülmesine bile siyaset diyen birinin suratını dağıtacam sonunda.
Telefonumu benden çok şarj aleti kullanıyor.
Telefonu şarja takıp yatağa girdikten sonra gelen mesajdan da nefret ediyorum.. bakmaya da üşeniyorum. gece gece ne çektim be..
Sigaraya yine zam. Yeter artık avazım çıktığı kadar bağırıcam ama öksürük tutmasından korkuyorum. Ciğerlerim biraz kötü.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: