Komik Sözler #1068

Dişi örümcek çiftleştikten sonra erkeğini yer, kraliçe arı diğer dişi arılara suikast düzenler, doğadaki bütün karılar psikopat.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Dişi örümcek çiftleştikten sonra erkeğini yer, kraliçe arı diğer dişi arılara suikast düzenler, doğadaki bütün karılar psikopat. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

2020 Olimpiyatları'nın ev sahipliği Tokyo'ya verildiğinden dolayı gezi parkı halka kapatıldı.
Bu yaz en büyük eğlencem sigara paketiyle sivrisinek öldürüp arkasından sigara öldürür diye bağırmak.
Sanırım evrene yoIIadığım mesajIar kenan evren'e gidiyor. Darbe üstüne darbe yiyorum lan.
Aşık olmak için bir şey lazım o da hiç bişey bırakın gitsin kime olacağınıza gönlünüz karar versin
Arkadaşları eve çağırın AkıllıTv açıp sesini kapatın, kulaklıkları takıp müzik açıp bira mira için. Bedavaya Benzin'desiniz. İyi eglenceler.
Sizce ben nasıl biriyim? Bence fıstık gibiyim her şeyi bilirim çilek tadında bediş adında.
Ben ki uyumak için yatağa yatmaya bile gerek duymayan adamım. Bu saatte neden uyumuyorum. Tecrübeli arkadaşlar yardım pls.
Bu zamların en güzel yanı, parayı bozduramama geriliminin ortadan kalkması. Zaten artık her şey bütün para. Teşekkürler hükümet.
Anne babası evli olan RTler. Anne babası boşanmış olan FAVlar. Anne babası hiç evlenmemiş olan ÇALar.
-Orospu çocuğu ! +Kibar ol biraz ! -Belirli bir ücret karşılığında ilişkiye giren bayanın evladı.
Herkes haddini bilsin. aranızda haddini bilmeyenler var. haddini de ne ilginç kelime. haddini. kanuni gibi. padişah olabilir.
Ne oldum dememeli 'noluyo amına koyim' demeli.
Kimsenin görmediğini düşünüp burnumu karıştırırım.
Nükleere karşı yürüyenleri anlamıyorum. Bence nükleerin aksi istikametinde yürürlerse, dünya onlar için daha sağlıklı bir yer olur.
Twitterda kız tavlamaya çalışan erkekler çok zavallı. Kızlar benimle aynı fikirdeyseniz numaranızı yazın da bu konuyu konuşalım ne dersiniz?
Haftaya Andora’yla maç ayarladım. Mahalledeki arkadaşlarla Andora’ya gidiyoruz. Gelmek isteyenler kendi topunu getirsin.
Tivitleri yukarıdan aşağı doğru okumak = Lafı götünden anlamak
Twitterdaki erkekler bu kadar romantikse dışarıdaki öküzler kim?
Ev işi yapıyorsam mutlaka "evlenmem lazım artık" gibi bi cümle kuruyorum. öyle mal gibi uzanmış yatarken no married no cry.
12.12.12 / 12:12 Şuan beni düşünen kıza acıyorum. Böyle bi fırsat yakalamış, tutmuş beni düşünüyo. Böyle aptal biriyle yapamam.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: