Komik Sözler #1068

Dişi örümcek çiftleştikten sonra erkeğini yer, kraliçe arı diğer dişi arılara suikast düzenler, doğadaki bütün karılar psikopat.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Dişi örümcek çiftleştikten sonra erkeğini yer, kraliçe arı diğer dişi arılara suikast düzenler, doğadaki bütün karılar psikopat. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

"+Hasta gibiyim anne. -İncecik giyinirsen öyle. +Anne başım ağrıyor. -İncecik giyin sen. +Anne kolum çıktı. -İncecik giyin."
Tişörtle gezen var, hırkayla gezen var, montla gezen gezen var, kolsuz badiyle takılan bile var yine ülke olarak zor bir süreç yaşıyoruz.
Hangi kızdan hoşlansam bir bakıyorum 90'lı yıllarda doğmuş. Aşırı verimli bir dönemdi sanırım. 60'lılara bakıyorum durum çok fena.
Akıllı telefonum yüzünden kendimi Külkedisi gibi hisseder oldum. Şarj bitmeden eve girebilmişsem ne alâ..
lan bu milletin harbiden işi gücü yok ya. saçma sapan etiketlerin altında bıkmadan usanmadan ciddi ciddi tartışıyorlar.
Kıyametin kopmasına 48 saat kaldı ve ben ölmeden önce görülmesi gereken 99 yerin hiçbirini göremedim. Hızlandırılmış gezi turu bilen?
Kredi kartıyla alışveriş yaparken dikkatli olun çok dolandırıcı var. 100 liraya aldığım hırkanın aynısını başka yerde 60 liraya gördüm.
Kurt köpeği, kurtla köpeğin çiftleşmesiyle oluyorsa, tweety ile silvester'ın çiftleşmesiyle de twitter mi olur? kafam çok karışık.
Mesafelerden nefret ediyorum. Odam mutfağa çok uzakta. Romantik bir şey beklemeyin lütfen.
Selamün aleyküm mu desem merhaba mı desem diye kararsız kaldıgım için tanışamadığım kızlar oldu. Yoksa utandığımdan değil yani.
Çinli arkadaşım olsaydı keşke. Adama her gün senden çok var şarkısını dinletirdim. Bi bok anlamazdı ama olsun ben gülerdim.
Bazen evrim diye birşeyin olmaması beni üzüyor. Sevmediğim özelliklerimden bu yöntemle kurtulmayı hesaplıyordum. Tüm planlarım alt üst oldu.
Cüzdanımda hurma çekirdeği taşırım.
Hayatımda en çok da, inekten süt sağmayı bulan adamın bulmadan önce inekle ne yapmaya çalıştığını merak etmişimdir.
aşırı makyaj yapan kadından daha kötü bir şey varsa o da makyaj yapamayan kadındır.
Hoşlandığım kıza harry potter ve gözlüğü gibi olalım dedim. ne alaka dedi. sürekli beraber hani dedim. anlamadı. gerizekalı bu kız galiba.
Birisi “ne bakıyon lan artist” diyince çok seviniyorum. Biraz daha bakınca da dövüyolar. Bu ülkede artist olmak çok zor.
Denizde arkadaşlarla deve güreşi yaparım.
Kıza; “Seninle ciddi düşünüyorum.” dedim, “İspatla” dedi. Takım elbise giyip oturdum karşısına, şuan ülke sorunlarını konuşuyoruz.
Arkadaşlarla ruh çağırdık, gelmedi. Fakirliğin gözü kör olsun.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: