Komik Sözler #1068

Dişi örümcek çiftleştikten sonra erkeğini yer, kraliçe arı diğer dişi arılara suikast düzenler, doğadaki bütün karılar psikopat.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Dişi örümcek çiftleştikten sonra erkeğini yer, kraliçe arı diğer dişi arılara suikast düzenler, doğadaki bütün karılar psikopat. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

Ne oldum dememeli 'noluyo amına koyim' demeli.
insanlara olan güvenimiz öyle azaldı ki, terkedilmemek için terkeder olduk.
2020 Olimpiyatları'nın ev sahipliği Tokyo'ya verildiğinden dolayı gezi parkı halka kapatıldı.
Kızlar espiri sever dediler. Hoşlandığım kıza 'Sen denize düşsen batmazsın, çünkü tipin kayık' dedim. Tokat attı. Hiç espiriden anlamıyor.
Buzlu vodka böbreklere, buzlu bira karaciğere, buzlu viski de kalbe zarar verir. Gördüğünüz gibi buz zararlı, buzsuz için.
Irak savaşını da CNN International dan izlemiştik.. Saddam bizi sikiyo diyen Irakli direnişçileri, sonra Iraka özgürlük geldi filan. <3 CNN
Yanında sevgilisi varken etrafı kesen insanlar, insanlık için küçük ama yavşaklık için büyük bir adım atıyorsunuz.
Küfürü bırakalı yaklaşık 29 dakika oldu, kendimi ifade etmekte güçlük çekiyo ben, yani siz Türkler nası diyor, süden çikmiş balik
Melis'e İLİK Donör olmak için İstanbul: 0212 534 75 00 - Ankara: 0312 508 24 44 - İzmir: 0232 390 40 29 #MelisİcinİlikBulunsun
Moralim bozukken bi mesajıyla yüzümü güldüren insan, kim olduğunu bilmiyorum. Türkcell yazıyo. Umarım bi gün tanışırız. Numaramı biliyosun.
Mini mini bir kıç donmuştu.
Az önce arkadaşlarla Türk dizisi seyredelim dedik ama sonra o kadar vaktimiz olmadığını fark edince bir film açıp izledik.
Cep telefonu ile bağıra bağıra konuşurum.
"Bir şişe şarapla gelsen kapıma..." yazmış. Nabıcaz babanla mı içicez?!!
Bazı insanlar çok he amk he.
-En şişman kız kimdir? Cevap: FATma
Su içsem yarıyor, o yüzden içmiyorum. Susuzluktan ölücem.
Başbakana katılıyorum. bir erkekle bi kız aynı evde kalmamalı. aynı villada aynı şatoda falan kalmalı. ne o öyle ev. fakir gibi.
Ev telefonunu arayıp 'nerdesin' diye bi sorarım.
Sevgi bu kadar basit değil.. Hele aşk hiç değil.. Hele yar yar zalim yar hiç değil.. Sallıyorum bol keseden sağa sola zor değil..

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: