Komik Sözler #1068

Dişi örümcek çiftleştikten sonra erkeğini yer, kraliçe arı diğer dişi arılara suikast düzenler, doğadaki bütün karılar psikopat.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Dişi örümcek çiftleştikten sonra erkeğini yer, kraliçe arı diğer dişi arılara suikast düzenler, doğadaki bütün karılar psikopat. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

Biri de Çıkıp Demiyor Ki: "Kırmızı Mercimek Neden Turuncu.?
Macarlardaki rahatlığa bak adam yataktan kalkıp maça gelmiş. Böyle kalecim olsa takıma almam git evinde yat derim.
Erkek dediğin doğal mı olmalı? Ortama göre değişmemeli mi? Ruh eşini buldum canım. Halk plajında denize beyaz donuyla giriyo koş yetiş.
Hem kıro olup hem de fakir olanlara çok acıyorum. Bırakın abi şu fakirliği.
Küçükken karıncayı gideceği yere kadar bırakırdım. Ne güzel adammışım amk. Büyüyünce boka sarmışım biraz.
Mesela saat 00:00 olunca birini mi düşünmem lazım? düşünmüyorum. asilik benim hayat tarzım. alışın buna.
Kahvemi alıp yağmuru izlerken babam "iyi arabayı yıkatmaya gerek kalmadı" dedi. bi bırak iki dakika melankolik olalım ya.
Bazen kaçmak istiyorum. Arkama bakmadan herkesten ve her şeyden kaçmak istiyorum. Sonra aklıma Müge Anlı geliyor vazgeçiyorum.
Uyku gözlüğü takanlar uyuyunca daha mı iyi göremiyorlar? Rüya görmeye etkisi neler? Unutup “Allah’ım kör oldum” diye kalktıkları oluyo mu?
güzel şeyler güzel olur. teşekkürler.
Evde yalnızken bi ses duyduğumda işi gücü bırakıp "lan! aloo?! hey!" diye bağırıyorum. O sese bi cevap gelse altıma sıçarım ehehe.
sinirlerim çok saygılıdır bazılarını görünce hemen ayağa kalkarlar ;)
Bunu mu demek istediniz diyen google'a hayır deyip enter'a bastım. Ara sıra böyle çılgınlıklarım oluyor. Ben bile şaşırıyorum.
Erkek hata yapar, kadın kızar, erkek özür diler...Kadın hata yapar, erkek kızar, kızdığı için erkek özür diler... mekanizma tam olarak bu.
bazen istanbul'da yaşamayanı bile üzer istanbul.
Hayko Cepkin'in bütün şarkılarına bayılıyorum. Hele "bööeeğğğaaaa, huuaaaaaa, aheeğaaaaa" sözleri beni çok duygulandırıyor..
Köpeklerin tam dört ayağı olduğunu biliyor muydunuz?
Siz hiç iftardan bir saat önce uyuyup sahurdan bir saat sonra uyandınız mı? İnsanın ölesi gelir.
Profil resmine fotoşopla dövme yapmasa iyi kız aslında..
Tiki olan insanların tikleri ile uğraşıp şaka yaparım.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: