Komik Sözler #1541

Koskoca pazartesi dururken, neden çarşambayı sel alır ki? Hiç anlamıyorum ben bu işleri.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Koskoca pazartesi dururken, neden çarşambayı sel alır ki? Hiç anlamıyorum ben bu işleri. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

Bu yaz en büyük eğlencem sigara paketiyle sivrisinek öldürüp arkasından sigara öldürür diye bağırmak.
Okulda bileklik takmak yasakmış, neyse artık evde takıp Okula gideriz
60 yaş üstüne otobüsler neden indirimli? senin fazla zamanın kalmadı, gezebildiğin kadar gez mi denmek isteniyor. Vicdansızlık.
Japonya’da saniyede 2gb veri indiren internete adamlar “eh işte idare eder” diyomuş. Türkçe yaygınlaşıyo gurur duyuyorum.
İlk adımı kız atmaz. Trip atar, tokat atar, göbek atar ama ilk adımı atmaz olum öğrenin bunu
Bugün kadın kılığına girmiş bi makyaj takımı gördüm. Bildiğin yürüyordu, ilginç.
@alkolkafayapar çaldırmayla uyanamayabilirim. Sur üflenirse daha etkili olur. Hem böylece ölüler de kalkmış olur, kaynaşırız.
Bugün otobüste yaşlı bir teyzeye ahlaksız teklifte bulundum. Teyze sen kalk da oraya ben oturayım dedim. Kabul etmedi.
Bu ramazanda da ülkenin başından sonuna kadar uzanan masa temalı reklamınız hazır mı? Bi de masa nerelerden geçiyo? @CocaCola
Doğamız gereği küçük ünlü uyumunu anlamamak üzerine yaratıldık. küçük ünlü uyumunu anlayan insanlar şirk koşuyor.
-Yemekten sonra uyku bastırdı. -Bana da sıcaklık geldi. -Benim de üzerime bi ağırlık çöktü. (NE YEMEKMİŞ BİRADER. ALLAH'TAN ÖLDÜRMEMİŞ.)
Sevdiğin kızı alışveriş merkezinde serbest bırak; 1 saat içinde dönerse senindir. Dönmezse bershka'dadır tut kolundan götür.
Son iki saattir ha uyuyorum ha uyuyacağım diye kendimi kandırıyorum. Böyle safım işte hemen inanıyorum. İnsan kendine bile güvenemiyor artık
Müslüman, özgürlüğü için alnı dik ölüme yürüyor.
Hayatıma o kadar hıyarlar, salçalar, kaşarlar girdi ki; hayatımı anlatsam anca yemek kitabı olur.
Polis çevirdiği zaman dünyanın en efendi insanı olurum.
Bazen durup onu düşünüyorum. Bazen de dokuzu. Bazen sekizi, yediyi, altıyı düşünüyorum işte. hayatta her an her şey olabilir.
Uzmanlar son gün sınava çalışılmamasını öneriyor ama az önce dayanamayıp 3 soru daha çözerek her şeyi mahvettim. Tüm emekler boşa gitti off.
Psikoloğumla çocukluğuma inmekte zorluk çekiyoruz. Mario oynayarak en son 15’ime kadar inebildik. İnmişken prensesi de kurtardık. Mutluyuz.
asıl imtihan 'bu nasıl imtihan' diyecek duruma geldiğinde başlar.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: