Komik Sözler #1541

Koskoca pazartesi dururken, neden çarşambayı sel alır ki? Hiç anlamıyorum ben bu işleri.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Koskoca pazartesi dururken, neden çarşambayı sel alır ki? Hiç anlamıyorum ben bu işleri. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

Telefonum dinleniyor sanırım. baktım öyle uzanmış koltuğa dinleniyor. ne arayan var ne mesaj atan. iyice tembelliğe alıştı.
Üşenmekten inanılmaz zevk alıyorum. hiçbir şeye değişmem. para mı üşenmek mi deseler tabiki de para derim. o kadar da değil.
tıpss (açılış) jjjjjj (asit sesi) trikk (açma şeysini koparma sesi) laklaklak (içme sesi) ti (bu da boru sesi bulmacada falan çıkarsa diye)
Sinekler oruç tutsa bana ateist'i denk gelir
Dışarı çıkmak istemiyorum ama evde de sıkılıyorum. İnsanları sevmiyorum ama yalnız kalınca da bunalıyorum. Delirdim galiba ben.
"Katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsini siktiğim cinsine çeker." Friedrich Nietzsche
Sabah 7'de yatakdan çıkarken ''bugün eve gelir gelmez yatıcam'' diyenler yine 01:00 ı gördü dimi ?
Sabah erken kalkmak üniversite sınavından zor. Bence erken kalkabilenleri direk üniversiteye almalılar. Eğitimde reform şart.
Evde yalnızken bi ses duyduğumda işi gücü bırakıp "lan! aloo?! hey!" diye bağırıyorum. o sese bi cevap gelse altıma sıçarım ehehe.
Bi insan beni neden sevmez anlamıyorum. deliyim ama tatlıyım bence. hangi tatlıyım acaba. sütlaç mıyım yoksa baklava mı?
Akranlarım Facebook'ta kızlarla yazışırken ben evde gizli gizli Şeker Portakalı okuyorum. Lanet olsun içimdeki bu müstehcenlik sevgisine.
French oje surmeye çalışan kızdaki sessizik ve ciddiyet hiç kimsede yok.
Gece korktuğumda yorganı üstüme iyice çekerim. Çünkü katil gelecek ve Olamaz üzerinde yorgan var hiçbir şey yapamam diyip gidicek ...
Arkadaşları eve çağırın AkıllıTv açıp sesini kapatın, kulaklıkları takıp müzik açıp bira mira için. Bedavaya Benzin'desiniz. İyi eglenceler.
Nerde toplanmış bi kalabalık görsem açılın ben doktorum diye gaza geliyorum. Bigün feci dövecekler.

Az önce fark ettim ki bayadır sevgilim yok. Niye uyarmıyorsunuz olum. Sorumluluklarınızı bilin.
kalp gözü kapalı olan, teslimiyeti 'körü körüne bağlanmak' olarak algılar.
Uyurken ayağıyla çorabını çıkartan insan samimidir.
Seni sevecek kadar hayvansever değilim.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: