Komik Sözler #472

Yeni hayat felsefem; Az insan, çok huzur.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Yeni hayat felsefem; Az insan, çok huzur. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

+Şunun yaptığına bak, bi de müslüman olacak! -Sen nesin? +Müslümanım. -Onun yapamadıklarını sen yap o zaman. +... Allah benim içimi biliyo..
Evet canım evet bütün o tweetler senin icin hadi git koş mesaj at
Hanımların dikkatine! Hüzün kovan kuşu ayağınıza geldisdfgsdgdf tamam tamam vurmayın.
Bitmek Üzere Olan Bir İlişkiyi Yeniden Canlandırmaya Çalışmak, 2 Damla Kalan Şampuanı Sulandırmak Gibidir. Günü Kurtarırsın Ama Biter Yani.
Başbakan 3 çocuk yapın diyip duruyo. Yapmaya yaparız da kızı da mı biz bulucaz. Bu işe bi el atılmalı. Böyle siyaset olmaz.
q,x,w galiba sana göre paketler..
Bezelye yemek için açtığım algida kutusundan dondurma çıktı. iyi misin anne?
Milletvekili olmak da zor iş. Eli kaldır eli indir falan ben yapamam şahsen. Adamlar aldıkları parayı hakediyor kesinlikle.
Eminim paralel evrenlerin birinde çok güzel bi kız arkadaşım var. Ama bu evrende de buna paralel bi hayat yaşamak istiyorum.Arada uçurum var
Kızlar beni param için seviyo diyenler var. Adam hem zengin, hem de sevgilisi var. Ağlamak üzereyim.
3 tarafımız denizlerle kaplı 4 tarafımız orospu çocuklarıyla.
Bazen bilgisayarda oyun oyna oyna nereye kadar diyorum kendime. Hayatını harcıyosun bak diyorum. Sonra yeni bölüm başlıyo.
Hayır yani game of thrones sen güzel dizisin diye bir yıl seni bekleyeceğimizi sanıyorsan doğru sanıyorsun ama yetheeer.
Aşka inanmayan her kadının arkasında bir piç vardır.
Benim için iki kelimeyi bir araya getiremiyo diyenler olmuş. “Kelimekelime.” Şimdi ne diyeceksiniz?
Raul Meireles 4 hafta, Pascal Nouma 7 ay.. Cezayı işlevine değil boyuna göre verdiyseniz, adaletli bi karar olmuş tebrik ederim.!
Kayboldum diyince neden yerine nerdesin diyenle olur. Olur da biraz zor olur. Kaybolmuşum nerdesin diyo.
Tanımayanlar sakin biri olduğumu, arkadaşlarım agresif olduğumu, en iyi arkadaşlarımsa tamamen deli olduğumu düşünüyorlar.
Daha 1 mayısta bu kadar olay çıkıyorsa 2 mayısı 3 mayısı düşünemiyorum. Bu ay kaç çekiyodu?
Kötü havalarda yapılacak en iyi şey evde uyumak bence. Güzel havalarda da evde uyumak iyi bir tercih. Dışarıda uyuyunca garip oluyo çünkü.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: