Komik Sözler #472

Yeni hayat felsefem; Az insan, çok huzur.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Yeni hayat felsefem; Az insan, çok huzur. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

Günde 15 dakika gülmek 40 kalori yakıyormuş. Bu hesaba göre Saba Tümer’in yok olması gerekiyodu.
Eğer sevgiliniz kiloluysa günde 5 km yürütün. böylece 1 ay sonra sizden 150 km uzakta olur. kafa zehir.
Dikiz aynasından arkadaki arabaya el hareketi yaparım.
alarm çalarçalmaz yataktan kalkanın samimiyetinden şüphe ederim. o ne sinsidir, o ne fitnedir, o ne fesatır. iyibiri değildir o
Arabayı şakasına arkadaşın üzerine doğru sürdüm, başımız sağolsun.. Şakadan da anlamıyor öldü hemen.
Otobüste "arkaya doğru yürüyelim" diyen şoföre "yürümek istesek otobüse binmezdik" dedim. Bütün teyzeler alkışladı. Mutluyum.
düşüncesini insanca ifade edenlere eziyet edenlerin cezası verilsin. düşüncesini insanlıktan çıkarak ifade edenlerin de cezası verilsin.
Milletvekili olmak da zor iş. Eli kaldır eli indir falan ben yapamam şahsen. Adamlar aldıkları parayı hakediyor kesinlikle.
Kasım'da aşkın ille de başka çıkması gerekmiyordu. Ben durağan bir ilişkiye de razıydım. Keşke başta belirtseydim. Kısmet değilmiş.
Profil resmime yılbaşı kukuletası koymayışımdan ne kadar anarşist olduğum umarım anlaşılmıştır. Anlaşılmayan bir yer varsa sorunuz.
bu bayram sabahı bi harika dostum. cümleten bayramınız mübarek olsun.
Oturup kendi kendine ağlamak normal iken , kendi kendine gülmeye delilik deniyor.Çok garip insanlarız çok.
Hoşlandığınız insanla kanka olun çok güzel kafa yapıyo.
(musluman) adam yogayla "kendine gelmeye" calisiyor halbuki birde namaz kilsa "Rabbine gidecek" ama haberi yok galiba :(
Google Earth ile hacca giden ilk türküm ben amk.
Gece eve hırsız girmiş. Komidinin üstüne 20 lira bırakıp abi senin daha çok ihtiyacın var yanında bulunsun diye not yazmış. Duygulandım
"ben esmeri fındık ile ben esmeri fıstık ile ben esmeri badem ile beslerim; sanıyorum burada bahsi geçen esmer, maymun oluyor"
Tarkan bile kız görünce kuzu kuzu gidiyo. Siz daha ilk mesajı o atsın diyin.
Dedeme "dede paris hilton'u biliyon mu?" diye sordum, tövbe estağfurullah dedi.. demek ki biliyormuş.
Buzlu vodka böbreklere, buzlu bira karaciğere, buzlu viski de kalbe zarar verir. Gördüğünüz gibi buz zararlı, buzsuz için.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: