Komik Sözler #913

Küfür ve sigara ağzımdan eksik olmaz.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Küfür ve sigara ağzımdan eksik olmaz. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

düşüncesini insanca ifade edenlere eziyet edenlerin cezası verilsin. düşüncesini insanlıktan çıkarak ifade edenlerin de cezası verilsin.
Üşenmekten inanılmaz zevk alıyorum. hiçbir şeye değişmem. para mı üşenmek mi deseler tabiki de para derim. o kadar da değil.
Adama 3 kere müebbet hapis cezası veriyorlar ikisi boşa gidiyo. Böyle savurganlık olmaz.
Türk kızına 'sana çok ihtiyacım var..' desen, 'hmm.. ihtiyaç malzemesiyim ben yani tmm..' der.
Gün içinde en çok kullandığım kelimeler: inşallah, hayırlısı, nasip, kısmet, aynen, tabi.
Evin hnmı işe başlayan hizmetçiye: Biz 8de kalkar, 9da kahvaltı yaparız. Sen de ona göre hazırlanırsın. Hizmetçi: Uyanamazsam, siz başlayın.
+ Kaç doğumlusun? - 71. + Kaç 71? - 1071. Anadolunun kapılarını Türklere ben açtım.
Bizim buraya da yağmur yağıyor. yazmıyoruz diye yağmıyor sanmayın. kahvemi alıp pencereden bakmadım ama yağmura da ayıp oldu.
Gözlerim sokaklarda duran adam aradı ama bulamadım. Bir sürü yürüyen adam vardı. Sanırım yeni bir akım başlattılar. Çok yorucu.
Tarihte erkeklere söylenmiş en büyük yalan; lan sana kızmı yok amk
Birisi “ne bakıyon lan artist” diyince çok seviniyorum. Biraz daha bakınca da dövüyolar. Bu ülkede artist olmak çok zor.
Süper Loto çıkarsa neler alırdık konusunda ailemle fikir ayrılığına düştük. Zenginlerin mutsuz olmasını şimdi anlıyorum. Yaşasın fakirlik.
şu hayatta en çok imrendiğim insan, insanlara karşı her durumda sabırlı ve hoşgörülü olabilen insan.
Cardozo ben askerdeyken gelirse sevinçten 3-5 tane de havaya sıkarım.
Gelmiş geçmiş en iyi troll = "pikaçuyum ben" diyerek balkondan atlayan çocuğun pokemon'u yayından kaldırması.
Kavgaların en çok ''ne bakıyon lan'' diye çıktığı bir ülkede otobüslere karşılıklı oturma koltuğu yapmak çok saçma.
3 tarafımız denizlerle kaplı 4 tarafımız yobazlarla.
Sürekli “şampiyon belli ikinci kim?” diye gezen adamlardaki o teşekkür almış ilkokullu özgüveni bende olsa dünyayı geç, uzaya hükmederdim.
Gece korktuğumda yorganı üstüme iyice çekerim. Çünkü katil gelecek ve Olamaz üzerinde yorgan var hiçbir şey yapamam diyip gidicek ...
İkea’dan sandalye aldım. Kurmaya üşendiğimden kutunun üstüne oturuyorum. Gerçekten çok rahat bi kutusu var. Tebrikler İkea.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: