Komik Sözler #913

Küfür ve sigara ağzımdan eksik olmaz.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Küfür ve sigara ağzımdan eksik olmaz. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

#samsunluolmak üniversitede arkadaşlarını kurdukları cümlelerin sonuna 'da' eklemeye alıştırmaktır. bkz: (kanka dersten sonra gezelim da.)
Sevmek, âşık olmak. öpmek, sarılmak, tapmak, hayran olmak tamam da benimsemek çok başka bir şey.
Ben küçükken ramazanı sadece kışın olan bi şey sanıyordum. Küçükken de malmışım demekki.
Bunu mu demek istediniz diyen google'a hayır deyip enter'a bastım. Ara sıra böyle çılgınlıklarım oluyor. Ben bile şaşırıyorum.
Bayadır balık kraker yiyen insan görmedim. Bir tek ben mi yiyorum lan bunu. Yiyip de yemiyorum diyorsanız çok ayıp ediyorsunuz.
"Kim O?" sorusuna "Ben!" diye cevap veririm.
Kızlara güzellik tavsiyesi: 2 yumurtayı çırpıp 10 dk bekletin. O arada gidip makyaj yapın. Yumurtaları sucukla pişirip yiyin. Afiyet olsun
Hani bir şeyi 40 kere söylersen olurdu. 40 kere uçabilirim diyip pencereden atladım. Şimdi hastaneden yazıyorum. Çok güzel hastane yapmışlar
Sürekli iyi anlaşan kardeşler samimi bulmuyorum. kardeşlik, önce kedi köpek gibi kavga edip sonra birşey olmamış gibi devam etmektir.
http://t.co/USiFck6oCM
Biz, tükenmez kalemin bittiğine inanmayıp ucuna "hoh" layan umut dolu insanlarız.
Arkadaşları eve çağırın AkıllıTv açıp sesini kapatın, kulaklıkları takıp müzik açıp bira mira için. Bedavaya Benzin'desiniz. İyi eglenceler.
Aslında içimde çok zeki biri yatıyor, yatıyor işte sorun orada.
normal hastalıklarla uğraştığımız yetmiyormuş gibi, bir de telefon titremediği halde titrediğini sanma hastalığıyla uğraşıyoruz.
Biride çıkıp demiyoki ” Sen öğrenci adamsın al şu 200 lirayı.”
"-Mutsuzken ne yaparsın? +Şarkı dinlerim. -Sinirliyken ne yaparsın? +Şarkı dinlerim . -Neşeliyken ne yaparsın? +Şarkı dinlerim.
Küpe diye avize takmasa güzel kız asIında.
twitter'ın adı kuşların çıkardığı ''tweet'' seslerinden dolayı koyulmuş. demek türkler yapmış olsaydı adı ''çipetpet'' olacaktı.
besinlerin oksitlenmiş kalıntısı'nın kısaltmasına bok dendiğini tabii ki biliyorsunuzdur.
seni kokladığımda, nefes aldığımı hatırlıyorum.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: