Komik Sözler #913

Küfür ve sigara ağzımdan eksik olmaz.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Küfür ve sigara ağzımdan eksik olmaz. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

.Bugün yaşlı bir teyze otobüse bindiği zaman tüm gençler uyuyor numarası yapar.. Kalkın der yaşlı teyze kalkın ve bana yer verin.
Kafamı karıştırıyorsun... O benim kafam değil!
İstanbul aşığı/Babasının kızı/Hayvansever/X burcu/(SEVGILISINE) aşık/Nutella candır.. size kezban profili taklidi yaptım.
Yine o çıt sesi. Bu televizyon her gece bana bi şeyler diyor ama hayırlısı. Umarım hakkımda ileri geri konuşmuyordur.
+Demi Lovato -He valla öyle.
Selamün aleyküm mu desem merhaba mı desem diye kararsız kaldıgım için tanışamadığım kızlar oldu. Yoksa utandığımdan değil yani.
Õ harfi ile başlayan erkek ismi : Öküz.
Babama ben gidiyorum dedim gelirken iki ekmek al dedi. gidiyorum dediğinde gitme kal diyecek biri olmalı hayatında..
Bi kız hayır diyorsa belki, belki diyorsa evetmiş. Kızlar bana kesinlikle hayır diyor. Yani kesinlikle belki oluyo. Kızları anlayamıyorum.
Arkadaşım breaking bad'i izledin mi dedi. hayır dedim. atiker'in sunmadığı bir diziyi izlemem ben. prensip meselesi.
Titanic'i ikinci kez izledim. Yine herkes ölüyordu. İnsan bir önlem alır ya. Salak bunlar.
Başbakan 3 çocuk yapın diyip duruyo. Yapmaya yaparız da kızı da mı biz bulucaz. Bu işe bi el atılmalı. Böyle siyaset olmaz.
Kızlara güzellik tavsiyesi: 2 yumurtayı çırpıp 10 dk bekletin. O arada gidip makyaj yapın. Yumurtaları sucukla pişirip yiyin. Afiyet olsun
Şimdi sen gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek sanıyorsun dimi. ama öyle olmuyor işte. kim bilir kime laf soktum. belirsiz.
Eski sevgilim çok mutluymuş. inanmadım. çünkü hayat sevince güzel. adı sevinç olmadığına göre demekki mutsuz. yemem bu numaraları.
Telefonlarda sms bence hala whatsapp'tan daha önemli bir özellik. Çünkü whatsapp bozulduğunda karşı tarafı bilgilendirmek için çok pratik.
Hayatımın aşkını bulsam bunca zaman nerelerdeydin diye kafa göz dalardım. Beklemeyi sevmiyorum.
yaşayamıyorsan, yaşayana laf söyleme.
Şüphesiz hayatta en acı şey birini cok sevip de ona söylememektir. Bi de böyle küçük turşu biberler var onlarda cok acı oluyor.
Aşk bakmaya doyamamak mıdır, bakmaya kıyamamak mıdır? Kıymalı dolma mıdır, zeytinyağlı sarma mıdır?

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: