Komik Sözler #913

Küfür ve sigara ağzımdan eksik olmaz.
enkomiksoz.com

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Küfür ve sigara ağzımdan eksik olmaz. komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Komik Sözler

Rastgele Komik Sözler

Keşke bugün seni anıyor olmasaydık be ATAM...
Ağlayan çocuğu döverek susturmaya çalışırım.
Kıyametin kopmasına 48 saat kaldı ve ben ölmeden önce görülmesi gereken 99 yerin hiçbirini göremedim. Hızlandırılmış gezi turu bilen?
Bayadır balık kraker yiyen insan görmedim. Bir tek ben mi yiyorum lan bunu. Yiyip de yemiyorum diyorsanız çok ayıp ediyorsunuz.
Gece yemek yemek zararlıysa buzdolabında niye ışık var? İnsanları kandırmayalım. Özellikle de beni. Beni beni bihterini.
Hem kıro olup hem de fakir olanlara çok acıyorum. Bırakın abi şu fakirliği.
Islak mendille önce elimi sonra yüzümü sonra masayı en sonunda da ayakkabılarımı silerim.
Gece eve hırsız girmiş. Komidinin üstüne 20 lira bırakıp abi senin daha çok ihtiyacın var yanında bulunsun diye not yazmış. Duygulandım
Kızlar o dövmeli piercingli yakışıklı erkeği babanızın karşısına damat adayı olarak çıkartın da babanız ebenizi bi bellesin.
Esmer kızlara da acıyorum bak kıskanacak kimseleri yok.
Siz hiç bi sivrisineğe Allah’ın yok mu lan senin diye bağıracak kadar sinirlendiniz mi? Hayır mı? O günlere geldik dostum, o günlere geldik.
Yediğim salatada bile seni arar oldum, bir hıyarın eksikliği bu kadar mı belli olur.
Çok sıkıcısın diyen arkadaşlarınıza cevap olarak ne yapayım osurayım mı napayım diyin. Gülerse olayı biliyor gülmezse mal.
Kadın ne kadar kıskançsa o kadar sadıktır bak kıskanan kadını sevin.
Mükemmel insanı dışarıda aramayın ben şimdi evdeyim. Çıkarken haber vericem
Evdeki bütün çoraplar singles party yapıyor sanırım, hiç birinin eşi yok.
Telefonlarda sms bence hala whatsapp'tan daha önemli bir özellik. Çünkü whatsapp bozulduğunda karşı tarafı bilgilendirmek için çok pratik.
13 il büyükşehir olacakmış. Karışıklıktan yararlanıp bizim mahalleyi de büyük mahalle yaptırmalıyız. Sığmıyoruz mahalleye.
Ali Ağaoğlu’nun otuz sene önceki halini gördüm. Aynı benim şimdiki halime benziyor. Ben olsam beni şimdiden kapardım kızlar.
başını yastığa koyduğunda sol yanının huzurlu olması tarifsiz bir mutluluk.

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: